Awaryjne otwieranie samochodu


Pomimo tego, że producenci samochodów coraz częściej stosują systemy bezkluczykowe odnoszące się nie tylko do samej procedury autoryzacji uruchomienia silnika, ale również otwierania drzwi, to niemal zawsze oferują również otworzenie samochodu „z kluczyka”. Co jednak w sytuacji, gdy samochód nie reaguje na bezkluczykowy system, zaś sam zamek w drzwiach nie chce działać?

Brak używania zamka w drzwiach
Z powyższą sytuacją możemy mieć do czynienia zwłaszcza wtedy, gdy przez dłuższy czas nie używaliśmy zamka w drzwiach, a tym samym mógł się on uszkodzić (do jego wnętrza dostają się między innymi kurz i drobinki piasku).

Otwieranie zamków – usługi specjalistyczne
W Internecie znajdziemy wiele ofert awaryjnego otwierania zamków samochodowych. Dla profesjonalistów z pogotowie zamkowe Poznań nie ma tutaj znaczenia, czy powodem jest zastany zamek, uszkodzony zamek podczas próby kradzieży pojazdu, czy po prostu zatrzasnęliśmy kluczyki w środku samochodu (najczęściej w starszych pojazdach). Awaryjne otwieranie samochodów to wydatek przeważnie od 100 do 300 złotych i mamy pewność jego otworzenia – bez wybijania szyby czy uszkodzenia powłoki lakierniczej.